2000 odsłon Informacje 11 czerwca 2018, 11:16,

Kabaret Skeczów Męczących rozbawił Gostynin


Śmiech to zdrowie


W miniony piątek (8 czerwca br.) Miejskie Centrum Kultury gościł Kabaret Skeczów Męczących.



Przez 15 lat na scenie KSM zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu.

Zupełnie nowe perypetie, najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM stworzył spektakl, którego zgromadzona publiczność długo nie zapomni.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: MCK Gostynin / ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie