Kabaret Skeczów Męczących rozbawił Gostynin
Śmiech to zdrowie
W miniony piątek (8 czerwca br.) Miejskie Centrum Kultury gościł Kabaret Skeczów Męczących.
Przez 15 lat na scenie KSM zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu.
Zupełnie nowe perypetie, najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM stworzył spektakl, którego zgromadzona publiczność długo nie zapomni.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: MCK Gostynin / ralf
Tematy:
Kabaret Skeczów Męczących
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia