Popularny: 1600 odsłonInformacje8 września 2022, 11:04,

Uwaga! Zmiana godzin sobotniego Pożegnania Wakacji

Uwaga! Zmiana godzin sobotniego Pożegnania Wakacji


W najbliższą sobotę (10 września br.) na terenie zielonym Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie odbędzie się impreza dla rodzin. Tym razem powodem do wspólnego spotkania będzie Zakończenie Wakacji. Wydarzenie organizowane jest przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina.Wśród atrakcji przewidziano: dmuchańce, animacje, bungee, tatuaże brokatowe, watę cukrową oraz różnorodne konkursy.

Do akcji włączyli się również funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, którzy będą znakować rowery. Wszyscy chętni będą mieli możliwość obejrzenia z bliska karetki ratunkowej ARION Med, jak również wozu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej z Sierakówka.

Oprócz animacji zaplanowanych przez IDG czas dzieciom wypełnią animatorzy ze szkoły Your Success, którzy prowadzą kursy językowe dla dzieci Teddy Eddie. Agnieszka Korajczyk Szyperska, Roman Augustyniak oraz Artur Szulwach zapraszają całe rodziny w sobotę w godzinach od 12:00 do godziny 16:00.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

❌Uwaga❌Ostatnio pogoda płata nam figle ale nie chcemy rezygnować z zaplanowanych działań dlatego w sobotę spotykamy się wcześniej niż planowaliśmy ❌Widzimy się w godzinach 12-16.❌ Może deszcz nas ominie.

Opublikowany przez Inicjatywa dla Gostynina Czwartek, 8 września 2022

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie