Już jutro Kamil Fabisiak rozpocznie zmagania na olimpijskich kortach
W piątek (27 sierpnia br.) zmagania na igrzyskach paraolimpisjkich w Tokyo rozpoczeni Kamil Fabisiak.
Gostyniński tenisista będzie rywalizolował w grze singlowej na wózku a także z klubowym kolegą Piotrem Jaroszewskim ze Stowarzyszenia Integracyjnego Klubu Tenisa w Płocku w grze deblowej.
Trzymamy kciuki!
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf / foto: FB Kamil Fabisiak
Trzymamy kciuki!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia