1900 odsłon Informacje 4 marca 2017, 00:22,

Jak dużo wie młodzież o prawie wyborczym? Pokazali to w konkursie


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W środę (1 marca) w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie odbył się Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Prawie Wyborczym ,,Wybieram Wybory" (etap szkolny) przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którego organizatorem jest Państwowa Komisja Wyborcza oraz Krajowe Biuro Wyborcze w Warszawie.



Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy na temat prawa wyborczego wśród uczniów, propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.
W konkursie brali udział:
1. Jakub Berliński - 3F technikum ekonomiczne
2. Kamil Lachowicz - 1E technikum elektroniczne
3. Oliwia Ogińska - 2G liceum ogólnokształcące
4. Julia Waśkiewicz - 3F technikum ekonomiczne
5. Adrian Zalewski - 1I technikum informatyczne

Uczestnikom konkursu życzymy zakwalifikowania się do etapu wojewódzkiego!

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ZS Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie