1800 odsłon Informacje 14 marca 2018, 10:36,

Herb Gostynina powrócił na swoje miejsce


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Po kilku tygodniach spowodowanych renowacją na szczyt Ratusza Miejskiego powrócił herb Gostynina.



Odnowa symbolu miejskiego polegała na wymianie blachy, która przez kilka lat ekspozycji zardzewiała.

O temacie informowaliśmy na początku marca, gdy część mieszkańców była zainteresowana pojawieniem się pod zegarem na Ratuszu innego herbu. 

Zdjęcie nadesłane przez czytelnika.

autor/źródło: ralf
Tematy: herb

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie