1000 odsłonInformacje7 czerwca 2016, 12:29,

Gostynińskie biblioteki szkolne poszerzą swój księgozbiór

Gostynińskie biblioteki szkolne poszerzą swój księgozbiór

Powiat Gostyniński otrzymał 24 tys. zł. w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”. Środki trafią do Zespołu Szkół im. M. Skłodowskiej-Curie w Gostyninie oraz do Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Gostyninie na zakup nowości wydawniczych (książek niebędących podręcznikami) do bibliotek szkolnych.

Realizacja programu w sposób znaczący poprawi zasoby bibliotek szkolnych. W ubiegłym roku środki z programu trafiły do bibliotek w szkołach specjalnych.

autor/źródło: Powiat Gostynin
Tematy:biblioteka

Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych

Napisz komentarz

Komentarze

do oburzona, 9 czerwca 2016
trzeba było poszukać regulaminu i przeczytać go, a dopiero później oburzać się; myślenie nie boli; internet ni gryzie :)
Oburzona..., 7 czerwca 2016
A co z GCE?? Jak na razie to widać jakby ta szkoła była wykluczana z większości inwestycji edukacyjnych w naszym mieście. Czyżby podział na lepszych i gorszych?

Powiązane informacje

Dodaj ogłoszenie