Popularny: 1900 odsłonInformacje3 stycznia 2020, 16:52,

Gostynińskie aukcje na WOŚP. Zobacz jakie fanty można wylicytować


Autograf Adama Małysza, pamiątkowy medal, biżuteria i wiele więcej

Już w następną niedzielę (12 stycznia br.) po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od kilku tygodni, na grupie internetowej prowadzonej przez Michała Bartosiaka oraz Agnieszkę Korajczyk-Szyperską licytacje , z których dochód zostanie w całości przekazany na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.Wśród dużej ilości fantów każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. 

Panie z pewnością zainteresują licytacje bransolety ze stali szlachetnej firmy Apart oraz książki "Tajniki makijażu" autorstwa znanej yotuberki Red Lipstick Monster.
Nie lada gratka czeka również na fanów sportu. Miłośnicy piłki nożnej mogą licytować pamiątkowy medal Błyskawicy Lucień wydany z okazji 20-lecia powstania klubu, kibice skoków narciarscy z kolei kartkę z autografem Adama Małysza i Apoloniusza Tajnera.

Wszystkie licytacje dostępne są pod adresem:https://www.facebook.com/groups/240420573247502/

Już po raz w drugi w ramach WOŚP, w sobotę 4 stycznia o godzinie 17:00 w atrium MCH Stara Betoniarnia odbędzie się II Fit Maraton zorganizowany przez Sylwię Michalską, Dorotę Sobiecką oraz Agnieszkę Bartosiak – szefa gostynińskiego sztabu WOŚP. 
Gwiazdą maratonu będzie Patryk Rożniecki – choreograf, tancerz i pedagog, finalista drugiej edycji You Can Dance.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie