4500 odsłonInformacje24 maja, 19:42,

Gostyniński Dzień Rodziny. "Stara Betoniarnia" w meksykańskim styluW piątkowe popołudnie, 24 maja, w Starej Betoniarni w Gostyninie odbyła się coroczna impreza z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny, organizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz punkty opieki nad dziećmi do lat 3 "Zaczarowana Kraina" i "Bajkowy Zakątek" oraz klub dziecięcy "Uśmiecha Malucha". Wydarzenie to od lat przyciąga licznych mieszkańców miasta, a tegoroczna edycja nie była wyjątkiem.Gości powitali Burmistrz Miasta Gostynina Agnieszka Korajczyk-Szyperska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gostyninie Renata Zagórska, Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Klejna oraz Kierownik Klubu Dziecięcego "Uśmiech Malucha" Iwona Rzegocka-Gontarek. W swoich przemówieniach podkreślili oni znaczenie rodzinnych wartości oraz roli, jaką pełnią w życiu społecznym i osobistym każdego człowieka.

Tegoroczna impreza odbywała się pod hasłem Meksyku, co nadało jej wyjątkowego kolorytu. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Na najmłodszych czekały dmuchańce, gry i zabawy, fototapeta, malowanie buziek oraz tatuaże. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się wystawa gadów i płazów, która przyciągnęła zarówno dzieci, jak i dorosłych.

"To wspaniała inicjatywa, która integruje mieszkańców i daje nam możliwość spędzenia czasu z rodziną w miłej atmosferze" - powiedziała jedna z uczestniczek.

Organizatorzy zadbali o każdy detal, aby uczestnicy mogli poczuć się jak na prawdziwym meksykańskim festiwalu. Kolorowe dekoracje, muzyka oraz uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych były dowodem na to, że impreza była strzałem w dziesiątkę.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie