1100 odsłonInformacje26 listopada 2020, 16:25,

Gostynińscy sportowcy nagrodzeni


Gratulacje dla Katarzyny Pakulskiej oraz Kamila Fabisiaka

Tenisista Kamil Fabisiak oraz kolarka Katarzyna Pakulska podczas czwartkowej sesji Rady Miejskiej (26 listopada 2020 r.) za swoje sukcesy na arenie ogólnopolskiej zostali wyróżnieni nagrodą pieniężną w kwocie 3 tysięcy złotych.Kamil Fabisiak w 2019 roku zdobył 3 złote medale Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym na wózkach: w grze singlowej, deblowej oraz w drużynowej.

"Myślałem, że w tym roku będę mógł się pochwalić wynikami olimpijskimi, ale mam nadzieję, że w roku 2021 igrzyska się odbędą. Mam nadzieję, że wszystko będzie wracać do normy  i będę mógł reprezentować miasto Gostynin na igrzyskach paraolimpijskich w Tokio" - powiedział Kamil Fabisiak.

Druga z wyróżnionych, Katarzyna Pakulska w 2019 roku wywalczyła tytuły: mistrza Polski jazdy na czas dwójkami w kat. Cyklosport Kobiet, mistrza Polski w maratonach MTB w kat. Cyklosport Kobiet, II vice mistrza Polski w kolarstwie szosowym w kat. Cyklosport Kobiet i II vice mistrza Polski w górskim kolarstwie szosowym w kat. Cyklosport Kobiet. W imieniu Katarzyny Pakulskiej nagrodę odebrał jej tata Józef Pakulski.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Marek, 17 grudnia 2020
A co ma wspolnego Reder z sportem ?
Dodaj ogłoszenie