Gostynin pod śniegiem
Tegorocznej zimy nie możemy zaliczać do srogich. Pomimo tego, że jesteśmy już na półmetku tej pory roku, to naprawdę mroźnych dni było jak na lekarstwo. W tym tygodniu zawiedzeni brakiem białego puchu na święta mogą czuć się zadowoleni – nastała biała śnieżna zima.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Dodaj pierwszy komentarz