Artykuł partnerskiPopularny: 700 odsłon11 września, 09:14,

To już w piątek! Jubileuszowy koncert Gminnej Orkiestry Dętej Foxodeon

To już w piątek! Jubileuszowy koncert Gminnej Orkiestry Dętej Foxodeon

Wójt Gminy Gostynin oraz Gminne Centrum Kultury i Tradycji Wsi Gminy Gostynin serdecznie zapraszają na Koncert Jubileuszowy 5-lecia Gminnej Orkiestry Dętej Foxodeon, który odbędzie się 20 września 2019 r. o godz. 19.00 na Zamku Gostynińskim.


Udostępnij 21
Życzymy Stu lat!

Orkiestra zaprezentuje swój dorobek artystyczny, nad którym pracowała na przestrzeni tych pięciu lat. W repertuarze usłyszymy utwory muzyki filmowej, a także przeboje gwiazd światowej estrady: Franka Sinatry, Zbigniewa Wodeckiego i innych.

W Koncercie wezmą udział także artyści: Monika Mulska, która jest solistką Teatru Muzycznego w Łodzi oraz Andrzej Rękas – muzyk orkiestrowy, puzonista grający na co dzień w Teatrze Buffo.

autor/źródło: Gmina Gostynin

Napisz komentarz

Popularny: 5400 odsłonInformacje10 września, 19:08,

Nieczynne toalety, zgniłe deski w saunie, czyli...gostyniński basen po remoncie

Ponad miesiąc trwała przerwa w funkcjonowaniu pływalni miejskiej w Gostyninie związana z prowadzeniem prac remontowych obiektu. Basen został ponownie otwarty na początku sierpnia, jednak jego stan oraz stan infrastruktury towarzyszącej delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia.


Udostępnij 64
Czy taki stan basenu przystoi obiektowi miejskiemu?

Użytkowników chcących skorzystać z toalety wita kartka z informacją... że jest ona nieczynna. Nie lepiej jest pod natryskami. zimna woda w kranach, cieknące baterie oraz pourywane węże prysznicowe skutecznie zniechęcają z korzystania z miejskiej pływalni.
Pomimo wakacyjnego remontu, w saunie łatwo zauważyć zgniłe i powyrywane deski. W kilku miejscach znajdują się pourywane kinkiety, oraz brakujące oprawy lamp.

Opłakany stan infrastruktury na basenie spotkał się z dużą krytyką w mediach społecznościowych:
"To na czym ten remont polegał...?" - dopytuje pan Witold.
"Masakra, wstyd. Kto dopuścił do eksploatacji?" - dziwi się pan Przemysław.
"Ja do Kutna jeżdżę bo tam dbają. Wolę zapłacić za paliwo i mieć normalne warunki. Jest mydło i ciepła woda pod prysznicem. I tyle" - kwituje pan Waldemar.

Przeczytaj też: Szkoła Podstawowa nr 5 rozpoczęła nowy rok szkolny [ZDJĘCIA]

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Wodorost, 12 września
W czerwcu znajomej syn złapał bakterie ropy błękitnej,śmiertelna bakteria.Tydzien pi pobycie na basenie zachorował.Ciagnie się.jeszcze choroba, dziecko całe wakacje miało zmarnowane. Czy ktoś się tym zajmie? Brud ,syf ,strach tam chodzić.
Zofia, 12 września
Zadam jeszcze, że w małej nocce basenowej pod stopami wyraźnie wyczuwalny piasek
Maja, 11 września
Dodam jeszcze ze w Kutnie jest bardziej podgrzewana woda niż u nas na basenie . Córka na lekcjach pływania po 20 minutach na małym basenie już sie trzęsie :/ brak mydeł i zimna woda w prysznicach

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie