Popularny: 1900 odsłonInformacje21 marca, 11:46,

Global Systems Marcin Balcerzak wykona inwestycję pn. "Budowa zagospodarowania terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gostyninie"

Global Systems Marcin Balcerzak wykona inwestycję pn. "Budowa zagospodarowania terenu przy  Szkole Podstawowej nr 1 w Gostyninie"
źródło foto: archiwum redakcji

Planowany termin ukończenia inwestycji: 20 sierpnia 2022 roku

W środę (16 marca br.) Gmina Miasta Gostynian podpisała umowę z gostynińską firmą Global Systems Marcin Balcerzak na wykonanie robót budowalnych zadania pn. "Budowa zagospodarowania terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gostyninie".Zakres inwestycji obejmuje roboty budowlane polegające na zagospodarowaniu terenu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Gostyninie, przy ul. Ozdowskiego 2. Roboty obejmują wykonanie przyłączy rur spustowych budynku do kanalizacji deszczowej i zagospodarowanie terenu dziedzińca wewnętrznego pomiędzy skrzydłami budynku Szkoły.

W zakres robót wchodzi:

1) Budowa przyłączy rur spustowych budynku kanalizacji deszczowej.

2) Zagospodarowanie terenu szkoły:
a) utwardzenie samoodwadniające z kostki betonowej,
b) utwardzenie opaski i chodników z kostki betonowej,
c) trawniki.

Koszt zadania opiewa na kwotę: 473550,00 PLN. Planowany termin ukończenia inwestycji: 20 sierpnia 2022 roku.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku firma Global Systems Marcin Balcerzak wygrała przetarg Powiatu Gostynińskiego na zadanie pn."Modernizacja infrastruktury sportowej Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego obejmująca wykonanie odwodnienia istniejącego boiska, wykonania bieżni lekkoatletycznej wraz z  odwodnieniem oraz zagospodarowaniem terenu”. W/w firma złożyła ofertę w wysokości 233 000,00 zł. Zgodnie z umową prace powinny zostać zakończone do 15.12.2021 r. Zadanie nie zostało wykonane. Inwestycja była współfinansowana ze środków Województwa Mazowieckiego, które w zaistniałej sytuacji Powiat Gostyniński musiał zwrócić.
 

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Piotr, 26 marca
Z jednej strony kocham te miasto a z drugiej wkurzam się, ze tu taka zawiść. Gdyby wszyscy pracowali a nie skupiali się na zazdroszczeniu to może coś by się zmieniło. Ja tam Balcerzakom kibicuje :)
Ola, 24 marca
a to jest artykuł o GCE czy o SP1 ?
Komentator, 23 marca
Nikogo nie bronię ale jak wchodzę poczytać wiadomości i widzę jak ktoś się uparł i w kółko pisze to samo to trochę słabo. Poza tym jeżeli chodzi o GCE z tego co był artykuł to warunki pogodowe były przyczyną rozwiązania umowy za porozumieniem obu stron. Zresztą na zdjęciach było widać, że był tam basen a nie budowa. Firmy prywatne nie są od pozyskiwania funduszy i dofinansowań...obiektywny jestem bo Firma zrealizowała szereg inwestycji w terminie i z należytą starannością ale o takich się tutaj nie pisze bo ważniejsza jest sensacja. Ja jako komentator czy obserwator nie muszę być obiektywny ale dziennikarze powinni.
Dodaj ogłoszenie