Popularny: 1800 odsłonInformacje2 lutego 2017, 14:56,

Gimnazjum nr 1 na sportowo w WarszawieW ostatnim dniu stycznia br. uczniowie Gimnazjum nr 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie wraz z opiekunami: panią Katarzyną Lińską, panią Beatą Złotnik, panią Ewą Osmałek i panią Anną Pakulską wybrali się na całodniową wycieczkę do Warszawy.Pierwszym punktem wyjazdu były zajęcia edukacyjne w Centrum Olimpijskim, w którym gimnazjaliści dowiedzieli się wielu faktów z historii wyjątkowego światowego święta sportu jakim są Igrzyska Olimpijskie. Zajęcia poprowadziła pani Iwona Dzięcioł – Marcinkiewicz – brązowa medalistka w łucznictwie z Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku.

W dalszej części wycieczki młodzież obejrzała film o ostatnich Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro i przypomnieli sobie postaci wszystkich polskich medalistów.

Na koniec, uczniowie korzystając ze swoich smartfonów, rozwiązali przygotowany przez prowadzącą quiz w aplikacji Kahoot. Zwycięzcy otrzymali drobne upominki.

Drugim punktem wycieczki było doskonalenie jazdy na łyżwach na PGE Narodowym. Uczniowie, którzy debiutowali na lodowisku mogli skorzystać z fachowej pomocy instruktora. Wszyscy bawili się doskonale.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Gimnazjumnr 1

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie