Popularny: 3700 odsłonInformacje8 września 2021, 09:15,

Festyn Integracyjny połączony z Festiwalem pierogów - zaproszenie

Festyn Integracyjny połączony z Festiwalem pierogów - zaproszenie

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie koncert zespołu EXTAZY

Prezes Gostynińskiego Centrum Rozwoju Aktywności Lokalnej wraz ze Starostwem Powiatowym w Gostyninie oraz Kołem Gospodyń Wiejskich w Klusku serdecznie zapraszają na Festyn Integracyjny połączony z Festiwalem pierogów, który odbędzie się już w najbliższą sobotę tj. 11 września od godz. 16.00 na placu gminnym w Lucieniu (stare boisko szkolne).Organizatorzy zapewniają dla Państwa szereg atrakcji. Dla dzieci zostanie przygotowana całkowicie darmowa strefa zabaw - dmuchaniec, eko gry, klockolandia, brokatowe tatuaże, wata cukrowa oraz baloniaki.

Ponadto przed sceną odbędą się 2 45-minutowe bloki zabaw z animatorem. Dla miłośników jedzenia będzie dostępna bezpłatna strefa gastronomiczna. Organizatorzy będą nas raczyć żurkiem, kremem z cukinii, pajdą chleba ze smalcem, pierogami oraz różnorodnym poczęstunkiem z grilla. Ponadto będzie można degustować specjały Baru Letniego z Białego.

Do Państwa dyspozycji będą stoiska 4 Kół Gospodyń Wiejskich, które biorą udział w konkursie na najpiękniejsze stoisko wystawiennicze. Podczas uroczystości będzie możliwość zaszczepienia się przeciw COVID-19 oraz spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie koncert zespołu EXTAZY o godz. 20.00. Po koncercie organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy podczas Potańcówki pod gwiazdami. Na stoisku organizatora będzie czekać na Państwa kilka niespodzianek. Serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę do Lucienia!

autor/źródło: Zuzanna Baranowska-Lemmen

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie