2100 odsłonInformacje7 czerwca, 20:13,

Dzień Rodziny z Przedszkolem nr 4W piątek, 7 czerwca, stadion miejski w Gostyninie zamienił się w kolorowy festyn pełen radości i zabawy. Dyrekcja oraz Rada Rodziców Przedszkola nr 4 zorganizowały wspaniałe wydarzenie - Dzień Rodziny.Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez dyrektor przedszkola Grażynę Stanisławską, wicedyrektor Wiolettę Kiełbasę oraz przewodniczącą Rady Rodziców Weronikę Nowicką. Wśród witających znaleźli się również Burmistrz Miasta Gostynina Agnieszka Korajczyk-Szyperska oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Konrad Krysiak, którzy wspólnie zaprosili do wspólnej zabawy.

Organizatorzy zadbali o to, aby zarówno dzieci, jak i dorośli mogli cieszyć się różnorodnymi atrakcjami. Na uczestników czekały dmuchańce, megakarty, malowanie buziek, a także gry i zabawy prowadzone przez animatorów. Dla miłośników dobrej kuchni przygotowano kiełbaski z grilla, słodycze, napoje oraz watę cukrową.

Jedną z największych atrakcji okazała się Myszka Mickey, która wzbudziła ogromne zainteresowanie zarówno wśród najmłodszych, jak i starszych uczestników. Wszyscy chętnie robili sobie z nią pamiątkowe zdjęcia.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie