Popularny: 5500 odsłonInformacje12 kwietnia 2015, 13:27,

Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym



W Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki odbył się wczoraj Dzień Otwarty. Gimnazjalistów powitała dyrektor Anna Banach Latoszek, która przedstawiła ofertę programową szkoły oraz kryteria rekrutacji.



W dalszej części nagrodzeni zostali zwycięzcy konkursów przedmiotowych. Na zakończenie części oficjalnej przyszli licealiści wysłuchali krótkiego programu artystycznego przygotowanego przez swych starszych kolegów, po czym pod opieką przewodników udali się do klas przedmiotowych.

Zobacz więcej zdjęć na naszym fanpage Facebook

 

Poniżej lista nagrodzonych w konkursach przedmiotowych:

Język Niemiecki/Max 80

Gim 1

1. Maciej Chybicki 67,5

Gim 2

2. Anna Baranowska 67

Gim 1

3. Eryk Ubysz 65,5

Gim 1

4. Alicja Laskowska 62

Gim 2

5. Oliwia Kaniera 57,5

Konkurs Plastyczny

Szkoła Podstawowa kl.IV-VI - 4 nagrody

I Nagroda - Weronika Rudzewska

- Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

- op. Anna Liśkiewicz

 

II Nagroda - Julia Dębińska

- Szkoła Podstawowa w Teodorowie

- op. Jolanta Szymczak

 

III Nagroda - Natalia Kowalczyk

- Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyninie

- op. Anna Michalak

 

Wyróżnienie - Zuzanna Chmielewska

- Szkoła Podstawowa w Łącku

- op. Anna Łuczyńska

Szkoła Podstawowa kl.I-III - 4 nagrody

I Nagroda - Gabriela Kabulska

- Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku

- op. Małgorzata Ćwikuńska

 

II Nagroda - Alicja Romanowska

- POKiS

- op. Anna Liśkiewicz

 

II Nagroda - Mateusz Toruniewski

- Szkoła Podstawowa w Łącku

- op. Elżbieta Jędrzejewska

 

III Nagroda - Julia Świetlik

- Szkoła Podstawowa w Łącku

- op. Anna Nowicka

 

Wyróżnienie - Natalia Augustyniak

- Szkoła Podstawowa w Teodorowie

- op. Marzena Kołodziejska

 

 

Gimnazjum - 5 Nagród

I Nagroda - Anita Jakowska

- Gimnazjum w Łącku

- op. Anna Łuczyńska

 

II Nagroda - Róża Kaszewska

- Gimnazjum nr 2 w Gostyninie

- op. Anna Klejnowska

 

III Nagroda - Izabela Bobrowycz

- Gimnazjum w Solcu

- op. Jolanta Kołodziejczak

 

Wyróżnienie - Rafał Kwiatkowski

- Gimnazjum w Łącku

- op. Anna Łuczyńska

 

Wyróżnienie - Łucja Obidowska

- Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gąbinie

- op. Barbara Szulborska

 

Szkoła Średnia - 2 Nagrody

I Nagroda - Stella Chudzyńska

- Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gostyninie

- op. Anna Łuczyńska

 

II Nagroda – Ilona Dąbrowska

- Gostynińskie Centrum Edukacyjne

- op. ks. Marcin Markiewicz

 

Konkurs Matematyczny

1. Kołodziejska Magdalena 13 (I) G1

2. Węglewski Sebastian 13 (I) G2

3. Wichrowski Krzysztof 13 (I) G2

4. Klaudia Kowalczyk 12 (II) G2

5. Laskowska Alicja 12 (II) G1

6. Natalia Czerwińska 11 (III) G2

7. Juźwiak Agata 11 (III) Gimnazjum w Łącku

8. Puternicka Joanna 11 (III) G2

9. Śniechowska Justyna 11 (III) G2

10. Uliczna Agata 11 (III) G2

11. Krawczyński Marcin 10 (W) G2

12. Pypkowska Aleksandra 10 (W) G1

13. Rudowska Justyna 10 (W) G2

 

Konkurs J. Angielskiego

1. Jaworska Katarzyna 86 G2

2. Kulesza Jakub 81 Gimnazjum w Pacynie

3. Wichrowski Krzysztof 81 G2

4. Rudowska Justyna 70 G2

5. Sikorska Joanna 68 Gimnazjum w Łącku

6. Lubczyński Michał 67 G2

7. Cieślińska Maria 66 G2

8. Kowalski Krystian 66 Gimnazjum w Sannikach

9. Krawczyński Marcin 65 G2

10. Justyńska Weronika 63 G1

11. Kowacz Weronika 63 G2

12. Paliwoda Klaudia 63 G2

13. Pypkowska Aleksandra 63 G1

14. Gontarek Julia 61 G2

15. Kołtunowicz Julia 61 Gimnazjum w Sannikach

16. Nowak Emilia 59 Gimnazjum w Szczawinie

17. Jeznach Karolina 57 Gimnazjum w Sannikach

 

 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie