Popularny: 2400 odsłonInformacje28 sierpnia 2022, 17:36,

Druhowie OSP Lucień po raz kolejny wygrywają turniej piłki nożnej strażaków


Zeszłoroczni zwycięzcy OSP Gostynin zakończyli rozgrywki na fazie grupowej

W niedzielę (28 sierpnia br.) na boiskach Orlik przy SP3 oraz na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej został rozegrany III miejsko-gminny turniej strażaków w piłkę nożną Organizatorem zawodów było OSP Sierakówek pod przewodnictwem Komendanta Miejsko-Gminnego Kamila Balcerzaka.W spotkaniu o 3. miejsce OSP Rębów wygrał z OSP Sierakówek  4:1. W meczu finałowym zespół OSP  Lucień pokonał OSP Feliksów 2:1. Jest to już drugi tryumf druhów z Lucienia w tym turnieju. Poprzednio wygrali w pierwszej edycji w 2019 roku.

Półfinały:

OSP Feliksów - OSP Sierakowek 0:0 (OSP Feliksów zwyciężyli w rzutach karnych
OSP Lucień - OSP Rębów 2:1

Mały finał:

OSP Rębów - OSP Sierakóweh 4:1

Finał:

OSP Lucień - OSP Feliksów 2:1

Klasyfikacja końcowa zawodów:

1.OSP Lucień

2. OSP Feliksów

3. OSP Rębów

4. OSP Sierakówek

Miejsca 5-12:OSP Gostynin, OSP Miałkówek, OSP Kazimierzów, OSP Bialotarsku, OSP Zaborów Nowy, OSP Skrzany, OSP Solec, OSP Helenów.

III Miejsko-Gminny Turniej Strażaków w Piłkę Nożną został współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

"Chciałbym serdecznie podziękować i pogratulować wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju za zaangażowanie i grę fair play, sędziom za profesjonalne - obiektywne sędziowanie, partnerom (Marszałek Województwa Mazowieckiego, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Gmina Gostynin, Miasto Gostynin, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ) za nagrody, za środki finansowe na przeprowadzenie turnieju, za pomoc w obsłudze i życzliwość, lokalnym mediom za patronat i fotorelację z turnieju, na koniec wszystkim Druhom OSP Sierakówek za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu tego turnieju" - dziękuje Kamil Balcerzak.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie