Popularny: 2100 odsłonInformacje6 grudnia 2022, 13:10,

Dokładnie 9814,06 zł udało się zebrać na leczenie Konrada podczas Koncertu Wigilijnego


Organizatorzy Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak, Artur Szulwach, Magda Augustyniak oraz Ewelina Pasikowska dziękują za hojność i chęć pomocy Konradkowi

Wczorajsza (5 grudnia br.) "Wigilia w Gostyninie" była cudownym, pachnącym świętami wydarzeniem. Podczas koncertu zorganizowanego przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego zbierane były środki na leczenie Konradka Radeckiego.W ramach zbiórki prowadzone były kiermasze ciast i potraw wigilijnych, kiermasz ozdób choinkowych, loteria, malowanie twarzy, tatuaże, mini sesja fotograficzna, stoisko kosmetyczno-makijażowe, warsztaty makramy oraz liczne licytacje.

Jak informują organizatorzy - do puszek trafiło 9814,06 zł.

Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Roman Augustyniak, Artur Szulwach, Magda Augustyniak oraz Ewelina Pasikowska dziękują za hojność i chęć pomocy Konradkowi.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Uczestnik, 6 grudnia 2022
Dobrze, że są jeszcze Tacy ludzie, którzy potrafią pomagać. Organizatorom należą się podziękowania. Dobrze, że Jesteście i każdy koncert zorganizowany przez Was jest wspaniałym wydarzeniem.
Dodaj ogłoszenie