ponad 10000 odsłonInformacje18 maja 2017, 00:06,

"Dobra zmiana” dla Bartosza Bazeli z PiS ? Awans na stanowisko Nadleśniczego. Będzie zarządzać kompleksem Puszczy Knyszyńskiej w okolicach Białegostoku

"Dobra zmiana” dla Bartosza Bazeli z PiS ? Awans na stanowisko Nadleśniczego. Będzie zarządzać kompleksem Puszczy Knyszyńskiej w okolicach Białegostoku


Bartosz Michał Bazela, były kandydat do Rady Miasta Gostynina z listy Prawa i Sprawiedliwości oraz lokalny działacz tej partii od 8 maja 2017 r. pełni funkcję Nadleśniczego Nadleśnictwa Supraśl w województwie podlaskim, tuż przy granicy z Białorusią – dowiedział się nasz portal.Informację tę potwierdziła Emilia Nalewajko, Referent d/s pracowniczych Nadleśnictwa Supraśl: - Na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Supraśl p. Bartosza Michała Bazelę powołał Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku mgr inż. Andrzej Józef Nowak. Zatrudniony został na podstawie stosunku pracy z powołania na stanowisku Nadleśniczego Nadleśnictwa Supraśl od dnia 8 maja 2017 roku.

Nadleśnictwo terytorialnie leży na obszarach dwóch powiatów: białostockiego (gminy: Supraśl, Wasilków i Gródek) oraz sokólskiego (gminy: Sokółka, Szudziałowo), tuż przy granicy z Białorusią. Położone jest na terenie m.in. cennego przyrodniczo kompleksu Puszczy Knyszyńskiej.

Bartosz Bazela, aktywny działacz lokalnego koła Prawa i Sprawiedliwości, zaangażowany w sprawy lokalnej polityki, piewca działalności burmistrza, wielki krytyk opozycji. Do tej pory zatrudniony był jako specjalista służby leśnej w Nadleśnictwie Gostynin. W wyborach samorządowych w 2014 kandydował bez powodzenia w okręgu numer 6 w Gostyninie do Rady Miejskiej z list Prawa i Sprawiedliwości. Nie otrzymał mandatu, przegrał ze Stanisławem Pieniążkiem z Inicjatywy dla Gostynina.

Bartosz Bazela to także pomysłodawca m.in. złożonego projektu do gostynińskiego Budżetu Obywatelskiego 2017 pod nazwą „Zwiększenie bezpieczeństwa drogowego dla pieszych w okolicach SP nr 1w Gostyninie przez montaż progów zwalniających”. Pomysł nie zyskał aprobaty mieszkańców.

W czasie ostatniej kampanii samorządowej i parlamentarnej namawiał do głosowania na kandydatów PiS, a także był wielkim orędownikiem korzyści jakie może uzyskać Gostynin z tytułu wygranej przez PiS, wskazując w szczególności na wielomilionową pomoc, która w czasie rządów PiS spłynie do Gostynina. Sympatyk Gazety Polskiej. Bliski współpracownik i członek sztabu wyborczego Pawła Kalinowskiego. W wyborach prezydenckich zabiegał o głosy dla Andrzeja Dudy, w wyborach parlamentarnych m.in. dla Wojciecha Jasińskiego czy Macieja Wąsika.

W ostatnim czasie zmianie uległa także nazwa profilu na portalu społecznościowym Bartosza Bazeli. Obecnie jest dostępny pod nazwą Bartosz Michał.
Będziemy śledzić rozwój kariery nadleśniczego z Supraśla.


Foto: Michał Bazela

 


Foto: gostynin.pl

 

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Tacitus, 18 kwietnia 2018
Hmmmm, jeśli gość jest dobry merytorycznie - to ok; jeśli tylko sprawny działacz partyjny no to nie bardzo
Mariolka, 19 maja 2017
TKM i Skok na Kasę, to typowy obrazek aktywistów PIS.
cuda wianki?, 18 maja 2017
cuda na kiju bardziej
Dodaj ogłoszenie