700 odsłonInformacje11 czerwca, 16:53,

Dobra zabawa na wyjeździeNocowanka przedszkolaków z Przedszkola Nr 1 na wyjeździe to wyjątkowe wydarzenie, które daje dzieciom szansę na spędzenie nocy poza domem w bezpiecznym i przyjaznym środowisku.Nasze przedszkolaki z grupy Żabki w dniu 7.06. 2024r korzystały z tego doświadczenia w Słonecznej Farmie w Budach Lucieńskich, dzięki uprzejmości naszych rodziców. Był to czas niezapomnianej przygody. Dzieci z Żabek wykonały występ dla podopiecznych z Domu Seniora nad Jeziorem i aktywnie spędzały czas na łonie natury. Były różne gry i zabawy ruchowe oraz ognisko.

Bardzo dziękujemy Państwu Brzozowskim, Pani Weronice i Panu Maciejowi za udostępnienie nam tak klimatycznego miejsca jakim jest Słoneczna Farma oraz możliwości spędzenia tam atrakcyjnie czasu. Do zobaczenia za rok.

Słoneczna Farma to jest idealne miejsce na zorganizowanie Zielonej Szkoły zarówno dla przedszkolaków jak i uczniów szkół podstawowych. Teren dookoła zalesiony, blisko jezioro, place zabaw, miejsce na piknikowanie. Gorąco wszystkim polecamy.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Przedszkole Nr 1 w Gostyninie

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie