Popularny: 4800 odsłonInformacje11 stycznia 2019, 16:10,

Dla WOŚP będą grali do końca świata i jeden dzień dłużej


W piątek w budynku Gimnazjum nr 2 odbył się koncert połączony z licytacjami wośpowych gadżetów

Akcje dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wychodzą na ostatnią prostą. W internecie trwają internetowe licytacje, a na sobotę w Miejskim Centrum Kultury zaplanowany jest Fit Maraton.W piątek (11 stycznia br.) w budynku Gimnazjum nr 2 odbył się koncert połączony z licytacjami wośpowych gadżetów, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu dla szpitali specjalistycznych dla dzieci.

Na wstępie Michał Bartosiak z gostynińskiego sztabu WOŚP życzył wszystkim udanej zabawy, a wolontariuszom podziękował za ich bezcenny wkład w akcję. Podczas koncertu swoje umiejętności wokalne, taneczne, muzyczne zaprezentowali obecni uczniowie oraz absolwenci placówki, a także grupa mażoretek prowadzona przez panią Joannę Syskę.

W przerwach miedzy występami zostały wylicytowane m.in.: koszulki, kalendarze, zegar oraz kubek z logiem WOŚP. Aukcje poprowadzili Mateusz Lewandowski, Arkadiusz Jędrzejewski oraz Małgorzata Kicka.

Już jutro w południe w Miejskim Centrum Kultury o godzinie 12.00 w ramach WOŚP odbędzie się Fit Maraton. Wielki finał 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę. Poniżej program imprezy.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie