2900 odsłonInformacje28 października 2019, 09:34,

Dla Gostynina nadejdą złote czasy - pisał cztery lata temu lokalny polityk PiS

Dla Gostynina nadejdą złote czasy - pisał cztery lata temu lokalny polityk PiS

Cztery lata minęły i co z tych „dużych inwestycji w naszym rejonie” rozpoczęło się?

Cztery lata temu jeden czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości w Gostyninie Bartosz Bazela, publikował post, dotyczący rychłego rozpoczęcia inwestycji w Gostyninie, gdy tylko wybory parlamentarne w 2015 roku wygrają kandydaci Prawa i Sprawiedliwości.Zachęcając w swoim poście do głosowania na jedyną słuszną partię według niego, czyli PiS, zapewne dzisiaj trzeba pokusić się, co ze słów, napisanych cztery lata temu się spełniło:

„Chce Wam zadać pytanie... na które nota bene sam przewrotnie odpowiem. Czemu Mieszkańcy Gostynina powinni głosować na listę nr 1 czyli PiS? Odpowiedź jest bardzo prosta i wcale nie górnolotna... dlatego, że mamy Burmistrza z PiS (nie mylić popierany przez PiS), który jest jedynym Burmistrzem w Polsce z tej właśnie opcji. Pewnie zauważyliście też Państwo, że w ostatnim okresie Gostynin odwiedziła całą dywizja polityków PiS od Prezydenta RP Andrzeja Dudy po najprawdopodobniej przyszła, Premier RP Beatę Szydło... Wszyscy oni obiecywali pomoc dla Gostynina... jest jednak „ale'” i to ale brzmi żeby pomóc trzeba rządzić czytaj wygrać niedzielne Wybory parlamentarne.. jeśli tak się stanie dla Gostynina wreszcie nadejdą złote czasy... czemu? Bo tzw. góra będzie chciała udowodnić, że jest wiarygodna a jak wspierać to swojego Burmistrza... Proszę mi wierzyć po 25 października jak wygra PiS Gostynin zacznie przyspieszać i rozpoczną się duże inwestycje Państwa w nasz rejon! Więc nie oddawajcie pustych głosów na Innych kandydatów bo tak naprawdę są to głosy stracone dla Gostynina!”

Cztery lata minęły i co z tych „dużych inwestycji w naszym rejonie” rozpoczęło się? Nawet widząc świat w wyjątkowo różowych okularach, to jednak żadnych dostrzec nie można w Gostyninie ani okolicy.

Może te "złote czasy" nadeszły dla samego autora tej wypowiedzi, za rządów Prawa i Sprawiedliwości awansował dwukrotnie:

https://gostynin.info/informacje/gazeta-wyborcza-lesniczy-z-gostynina-sympatyk-pis-zostal-dyrektorem-w-toruniu/

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

nie narzekajcie, 3 kwietnia 2021
jak to.... bedzie wysoki, narodowy maszt
Sqjdunaoo, 1 listopada 2019
W pisie też się widocznie na nim poznali, że go pognali
Roman, 29 października 2019
Nie ma żadnych i nie ma pana.Tak się poprawiło że sprzedał mieszkanie i uciekł z Gostynina.
Dodaj ogłoszenie