DKK świętuje rok działalności. Na jubileusz przyjedzie znany autor
Miejska Biblioteka Publiczna im. Jakuba z Gostynina w Gostyninie zaprasza na spotkanie z okazji pierwszej rocznicy działalności Dyskusyjnego Klubu Książki. Wydarzenie odbędzie się w środę, 20 maja 2026 roku o godz. 17:00 w holu biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 23.
Gościem spotkania będzie Sławomir Koper – autor książek poświęconych życiu polskich elit i kulissom historii. Jego publikacje cieszą się dużą popularnością wśród czytelników zainteresowanych historią opowiedzianą od mniej oficjalnej strony.
Spotkanie będzie okazją do rozmowy o twórczości pisarza oraz do podsumowania roku pracy klubu. DKK działa przy bibliotece od maja 2025 roku i skupia mieszkańców Gostynina, którzy regularnie spotykają się, by dyskutować o przeczytanych książkach.
Wstęp wolny.

Podobało Ci się? Udostępnij!