Popularny: 1100 odsłonInformacje30 listopada 2020, 18:11,

Chcesz wejść do galerii handlowej? Zapłać 100 PLN. Kuriozalny pomysł posła PiS

Chcesz wejść do galerii handlowej? Zapłać 100 PLN. Kuriozalny pomysł posła PiS

Opłata miałaby być formą kaucji podlegającej zwrotowi po okazaniu paragonu potwierdzającego dokonanie zakupów w jednym ze sklepów w galerii

Od soboty (28 listopada br.) po kilku tygodniach ponownie zostały otwarte galerie handlowe. W związku z obowiązującymi limitami osób mogących przebywać w w/w obiektach przed galeriami tworzą się duże kolejki. Kontrowersyjny pomysł rozwiązania tej sytuacji przedstawił w mediach społecznościowych poseł Prawa i Sprawiedliwości Bartosz Kownacki.Parlamentarzysta na swoim profilu Twitter sugerował, aby osoby chcące wejść do galerii handlowej musiały zapłacić  100 złotych. Opłata miałaby być formą kaucji podlegającej zwrotowi po okazaniu paragonu potwierdzającego dokonanie zakupów w jednym ze sklepów w galerii.

"Dla naszego bezpieczeństwa i ograniczenia turystyki marketowej proponuję wprowadzić opłatę w wysokości 100 zł/osobę za możliwość wejścia do galerii handlowej. Zwrotne po okazaniu paragonu potwierdzającego zakupy" - czytamy w tweecie posła.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Hienek, 1 grudnia 2020
Mózg sześciolatka chyba ma albo zamiast głowy nosi pustak, głópawka widać dopada coraz więcej osób wybranych przez naród-sorry może przez taki sam.
doctor, 1 grudnia 2020
ten pan jest chory psychicznie ....
Dodaj ogłoszenie