Popularny: 9100 odsłonInformacje10 września, 18:19,

Cenowe zamieszanie w Kauflandzie. Klienci są oburzeni

Cenowe zamieszanie w Kauflandzie. Klienci są oburzeni

Wśród klientów sklepu Kaufland rośnie poziom niezadowolenia z powodu niezgodności cen towarów na półkach oraz tych naliczanych już przy kasie. Przy większych zakupach łączna kwota do zapłaty jest wyższa nawet o kilkanaście złotych od cen przedstawianych przy produktach na sklepie.


Udostępnij 58
Przy większych zakupach łączna kwota do zapłaty jest wyższa nawet o kilkanaście złotych od cen przedstawianych przy produktach na sklepie


Od dłuższego czasu podczas zakupów w Kauflandzie klienci napotykają produkty, których cena półkowa różni się od ceny naliczanej przy kasie. Najczęściej są to towary objęte zniżkami, których okres promocji już się zakończył, jednak cena na półce nie została zaktualizowana. Co prawda obsługa sklepu wypłaca pieniądze wynikające z różnicy cen, jednak wiąże się to z długim oczekiwaniem przy punkcie obsługi klienta.

"Taka sytuacja jest spowodowana niewystarczającą liczbą pracowników. Sklep ma bardzo duże obłożenie. Obsługa kasowa, ciągłe wykładanie towarów. Pracownicy nie są w stanie na bieżąco weryfikować i aktualizować cen półkowych by były zgodne z tymi w systemie" - zauważa Tadeusz Majchrzak klient sklepu.

Przeczytaj też: Minęło 6 lat. Nieprawidłowości przy Termach Gostynińskich są nadal nierozliczone

"W przypadku kilku produktów można zauważyć, że cena się nie zgadza, ale jeśli ktoś robi duże zakupy, to nie ma szans by to zauważył. Dyrekcja powinna podjąć kroki aby rozwiązać ten problem, aby ludzie przy kasie za towary płacili tyle, ile widnieje na półce" - dodaje.

Może sklep powinien zatrudnić osobę, której zadaniem będzie weryfikacja cen na półkach i w systemie?

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Napisz komentarz

Komentarze

Klientka, 3 dni temu
Proszę natychmiast zrobić porządek z paniami,ktore przy kasie nabijaja produkty PODWOJNIE!!!Dwa razy mi sie juz to zdarzylo i juz nigdy nie odchodze od kasy dopoki nie przeczytam paragonu.!!!
Kamil Be, 4 dni temu
Witam, każdy z nas pracuje i pi pracy bywa że robimy zakupy jesteśmy zmęczeni i nie zawsze kupujemy to co chcemy, ale jesteśmy klientami więc trzeba nas traktować jak króla... warto się zastanowić że ta Pani co nas obsługuje też jest w pracy i to nie oszukują te Panie tylko świnie przy korycie którym zawsze mało.... Taka natura.....
BAJARKA, 12 września
Gratuluje syfu i bałaganu
Popularny: 1200 odsłonInformacje10 września, 15:47,

Cenne wsparcie szkolnej biblioteki

Cenne wsparcie szkolnej biblioteki

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie w styczniu br. złożyła do Fundacji Komputronik wniosek o wsparcie finansowe projektu „Szkolne Centrum Informacji Multimedialnej przestrzenią do rozwoju i nauki dla każdego ucznia”.


Udostępnij 4
Z pewnością się przyda

Celem projektu było stworzenie w bibliotece strefy do rozwoju i nauki dla każdego ucznia oraz miejsca, które wspomagałoby pracę dydaktyczną i wychowawczą wszystkich nauczycieli. Podjęta inicjatywa zainteresowała Fundację Komputronik, która w kwietniu zdecydowała się częściowo wesprzeć projekt i charytatywnie przekazała bibliotece szkolnej laptopa Huawei MateBook 13.

Fundacja Komputronik zaoferowała również dodatkowe zajęcia edukacyjne dla uczniów. Warsztaty przeprowadzone będą przez specjalistów z Fundacji i odbędą się w roku szkolnym 2019/20. Finansowo w projekt zaangażowała się również Rada Rodziców SP3 w Gostyninie.

autor/źródło: SP3 Gostynin

Napisz komentarz

Komentarze

Klientka, 10 września
Ręce opadają na ten sklep

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie