Popularny: 1200 odsłonInformacje10 września, 15:47,

Cenne wsparcie szkolnej biblioteki

Cenne wsparcie szkolnej biblioteki

Biblioteka Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie w styczniu br. złożyła do Fundacji Komputronik wniosek o wsparcie finansowe projektu „Szkolne Centrum Informacji Multimedialnej przestrzenią do rozwoju i nauki dla każdego ucznia”.


Udostępnij 4
Z pewnością się przyda


Celem projektu było stworzenie w bibliotece strefy do rozwoju i nauki dla każdego ucznia oraz miejsca, które wspomagałoby pracę dydaktyczną i wychowawczą wszystkich nauczycieli. Podjęta inicjatywa zainteresowała Fundację Komputronik, która w kwietniu zdecydowała się częściowo wesprzeć projekt i charytatywnie przekazała bibliotece szkolnej laptopa Huawei MateBook 13.

Fundacja Komputronik zaoferowała również dodatkowe zajęcia edukacyjne dla uczniów. Warsztaty przeprowadzone będą przez specjalistów z Fundacji i odbędą się w roku szkolnym 2019/20. Finansowo w projekt zaangażowała się również Rada Rodziców SP3 w Gostyninie.

autor/źródło: SP3 Gostynin

Napisz komentarz

Komentarze

Klientka, 10 września
Ręce opadają na ten sklep
Popularny: 3700 odsłonInformacje10 września, 12:49,

Dożynki parafialne w Suserzu

W niedzielę (8 września br.) w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Suserzu odbyły się dożynki parafialne. W przedsięwzięcie zaangażowali się mieszkańcy wsi Adamów i Gołas (organizatorzy).


Udostępnij 17
Na uczestników Mszy Świętej czekał pyszny poczęstunek

Dzięki mieszkańcom, którzy potrafili się zjednoczyć, poświęcić mnóstwo swojego czasu i tak licznie włączyć w całe to przedsięwzięcie, wszystko zostało idealnie zorganizowane. Nie zabrakło koszy wypełnionych tegorocznymi plonami i domowych przetworów, które poświęcił ks. Jerzy Czarnota.

Starostami dożynek byli Ewelina Dobaczewska i Mariusz Maślankowski.

Na uczestników Mszy Świętej czekał poczęstunek w postaci pysznych domowych ciast, chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym oraz kawy zbożowej i nalewki domowej roboty.

autor/źródło: UG Szczawin Kościelny

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie