Popularny: 2000 odsłonInformacje13 sierpnia 2019, 10:26,

Był poszukiwany przez policję. Wpadł handlując podrobioną odzieżą


Udostępnij 6
Oszustwo nie popłaca

Żychlińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o handel ubraniami i butami z podrobionymi znakami towarowymi popularnych marek. Jak się okazało, mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.W czwartek (8 sierpnia 2019 roku) w godzinach porannych policjanci z Żychlina podczas przeprowadzonej interwencji na targowisku miejskim zabezpieczyli ponad 500 sztuk różnego rodzaju odzieży oraz 72 pary butów oznaczonych podrobionymi znakami znanych modowych firm.  Czarnorynkowa wartość zabezpieczonego towaru  jest w trakcie ustalania. Policjanci nie wykluczają, że sprawa może mieć charakter rozwojowy. 

Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie 47-letniego mieszkańca powiatu płockiego, który okazał się osobą poszukiwaną do obycia kary pozbawienia wolności w Zakładzie Karnym. Mężczyzna został zatrzymany. Zgodnie z ustawą prawo własności przemysłowej za handel podrobionymi  wyrobami z zastrzeżonymi znakami towarowymi może grozić nawet do 5 lat więzienia.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: KPP Kutno

Napisz komentarz

Komentarze

Hitlerowskie wydanie decyzji panstwowych, 15 sierpnia 2019
Jak się dostaje pracę w Gostyninie , gdzie jest sprawiedliwość ??? Gdzie jest Konstytucja gdy człowiek umiera bo niema pieniędzy na leki , a za kradzież dzielna policja wymierzyć urojona sprawiedliwość. Więc śmierć głodowa czy więzienie w zrytych sadystycznych lbach. No zarabiać na życie nie może , ale za to posiedzieć za darmo bez opłat , rachunków i z ciepłym jedzeniem bo niektórzy nie mają nawet ciepłej wody w domu , ani gotowanego jedzenia. Cytat: ". Życie jest zbyt piękne , aby żyć normalnie ". Maria Czubaszek

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie