Popularny: 2400 odsłonInformacje24 czerwca 2015, 16:20,

Burmistrz podsumowuje w liście pół roku urzędowania: największą troską są finanse miastaWielu mieszkańców miasta znalazło w swych skrzynkach pocztowych niezaadresowane pismo, którego autorem jest burmistrz Paweł Kalinowski.Włodarz podsumowując w nim 6 miesięcy piastowania stanowiska informuje o przeprowadzonych dotychczas działaniach np. audycie pozwalającym ocenić bieżącą sytuację miasta i dobrać odpowiednie kierunki działań, rozpoczętych inwestycjach m.in.: finalizacja budowy kanalizacji sanitarnej ulicy Zamkowej wraz z ulicami przyległymi oraz instalacji centralnego ogrzewania w MCH „Stara Betoniarnia”

Zastany budżet, który przyszło mi realizować na początku mojej kadencji, nie pozwala na wykonanie wielu moich zamierzeń – ubolewa burmistrz.

Z tego też powodu zapewnia, że szukanie oszczędności oraz dodatkowych źródeł finansowych budżetu jest zadaniem priorytetowym.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

mieszkaniec33, 26 czerwca 2015
Panie Burmistrzu, radni z Inicjatywy zrobili tyle co Pan w ciągu tygodnia, a Panu to zajęło 6 miesięcy, w dodatku mając pod sobą kilkudziesięciu pracowników. Cofamy się przez Pana, to nie tylko moja opinia
Poszukuje w Urzędzie oszczędności, 26 czerwca 2015
i w tym celu zatrudniłem viceburmistrza z płocka któremu trzeba doplacac za przyjazdy tak jak i innym w podległych instytucjach też z płocka których zatrudniłem, wypłaciłem też wysokie odprawy byłym pracownikom urzędu. To sa te oszczednosci. Cieszymy sie. Więcej juz mnie Pan nie nabierzesz.
andrzej rac., 26 czerwca 2015
trzeba osoby panie burmistrzu na pana miejsce co znajdzie pieniadze, wykombinuje i pozyska a nie ktora mowi ze nie ma. kazdy wie ze nie ma. ameryki pan nie odkryl. najlepeij zwalic wine na brak kasy. potrzeba kombinatora i cwaniaka, osoby takiej zaradnej z doswiadczeniem ktorego niestety panu brak i takiego potrzeba co zrobi cos z niczego. jak pan bedzie mial rodzine to dopiero pan pozna co to problemy. a tak mama da, mama ugotuje, mama zgani.
Dodaj ogłoszenie