Popularny: 3300 odsłonInformacje7 grudnia 2022, 07:57,

Blisko 120 uczestników wystartowało w VI Pływackich Mikołajkach



We wtorek (6 grudnia 2022 r.) na Pływalni Miejskiej w Gostyninie rozegrane zostały VI Mikołajkowe Zawody Pływackie.



W zawodach wzięło udział 118 zawodników i zawodniczek. Rywalizacja odbywała się w jedenastu kategoriach wiekowych. Zawody zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Szkoła Pływania Swim Gost.

WYNIKI:

DYSTANS 25 METRÓW

Dziewczęta – rocznik 2015 i mł.

1. Maria Lenarczyk (Delfinek Kutno) 25:36

2. Zuzanna Kopiec (Swim Gost) 29:90

3. Nadia Zawadzka (Pływak Płock) 32.30

4. Maja Iwańska (Swim Gost) 32:63

5. Lena Ziółkowska (Delfinek Kutno) 32.84

6. Zofia Cichocka (SP Kowal) 55:31

Chłopcy – rocznik 2015 i mł.

1. Juliusz Czarnecki (Delfinek Kutno) 31:46

2. Hugo Drabik (Delfinek Kutno) 37:61

3. Ksawery Ziółkowski (Pływak Płock) 41:62

4. Jan Oleszczuk (SP 3) 43:44

5. Sebastian Kołodziejski (SP 3) 45:99

Dziewczęta – rocznik 2014

1. Maja Rosiak (Swim Gost) 25:34

2. Julia Kubasińska (Delfinek Kutno) 26:53

3. Barbara Banach (Swim Gost) 27:94

4. Alicja Nowogórska (Swim Gost) 28:44

5. Nela Ziębicka (Swim Gost) 30:58

6. Maja Betkowska (Pływak Płock) 33:27

7. Julia Pływacz (Swim Gost) 35:61

Chłopcy – rocznik 2014

1. Leon Augustyniak (Swim Gost) 25:31

2. Oskar Lewandowski (Pływak Płock) 25:52

3. Marcel Maciejewski (Swim Gost) 28:34

4. Antoni Frydrysiak (SP 3 Gostynin) 29:11

5. Gabryś Gościniak (SP 3 Gostynin) 30:14

6. Marcin Błaszkowski (SP 5 Gostynin) 33:03

7. Dawid Rogacki (SP 3 Gostynin) 40:99

Dziewczęta – rocznik 2013

1. Zofia Oleksik (Delfinek Kutno) 17:85

2. Michalina Miaśkiewicz (PSP Swim Płock) 17:96

3. Natalia Michalak (Delfinek Kutno) 18:32

4. Hanna Cywińska (Pływak Płock) 23:78

5. Alicja Raciniewska (Pływak Płock) 25:82

6. Natalia Kłoszkowska (Swim Gost) 28:48

7. Amelia Głowadzka (Swim Gost) 28:88

8. Barbara Brudnicka (SP 3 Gostynin) 29:43

9. Nadia Kiełpińska (Swim Gost) 29:54

10. Amelka Bława (Swim Gost) 29:90

11. Natalia Iwańska (Swim Gost) 32:00

12. Zuzanna Śliwińska (Pływak Płock) 25:82

13. Jagoda Kukuła (Pływak Płock) 33:87

14. Maria Wypyszyńska (Delfinek Kutno) 35:43

15. Julia Wichrowska (SP 3 Gostynin) 43:97

Chłopcy – rocznik 2013:

1. Aleksander Stanek (Pływak Płock) 19:53

2. Tomasz Grzelak (Pływak Płock) 19:90

3. Jan Augustyniak (Swim Gost) 19:92

4. Mikołaj Lewandowski (Swim Gost) 20:03

5. Marcel Sarzała (Swim Gost) 20:57

6. Oskar Pietrzak (Pływak Płock) 21:30

7. Kacper Pawlak (Delfinek Kutno) 24:58

8. Miłosz Ziembski (Swim Gost) 27:79

9. Michał Mularczyk (Swim Gost) 28:46

10. Mateusz Trojanowski (SP 3 Gostynin) 30:60

11. Piotr Małecki (SP 5 Gostynin) 32:29

DYSTANS 25 METRÓW

Dziewczęta – rocznik 2012

1. Zuzanna Żydowo (Delfinek Kutno) 36:08

2. Blanka Szewczyk (PSP Swim Płock) 39:84

3. Weronika Walczak (Delfinek Kutno) 42:03

4. Tatiana Ciołek (Delfinek Kutno) 43:07

5. Aleksandra Kobierzycka (Pływak Płock) 46:62

6. Amelia Kieszkowska (Delfinek Kutno) 46:99

7. Berenika Rek (Pływak Płock) 47:76

8. Małgorzata Majewska (Pływak Płock) 48:07

9. Gabriela Walczak (Delfinek Kutno) 50:42

Chłopcy – rocznik 2012:

1.Oliwier Dąbrowski (PSP Swim Płock) 39:48

2. Franciszek Pawlak (Delfinek Kutno) 39:86

3. Kacper Kubiak (Delfinek Kutno) 40:11

4. Szymon Lewandowski (Swim Gost) 44:72

5. Jan Ignaczak (Delfinek Kutno) 46:02

6. Igor Pewniak (Swim Gost) 47:71

7. Szymon Jachowicz (Swim Gost) 56:78

8. Nikodem Kanownik (Pływak Płock) 59:66

9. Antoni Zawadzki (Pływak Płock) 1:00:54

Dziewczęta - rocznik 2011

1. Katarzyna Bojanowska (Pływak Płock) 41:13

2. Lena Stańczak (Swim Gost) 41:15

3. Gabriela Matusiak (SP 3 Gostynin) 41:44

4. Iga Suwała (Swim Gost) 41:74

5. Agata Pietrzak (Pływak Płock) 44:56

6. Anna Łucka (Delfinek Kutno) 49:59

7. Lena Patora (Pływak Płock) 51:79

Chłopcy – rocznik 2011

1. Oliwier Drozdowski (PSP Swim Płock) 33:76

2. Jakub Suwała (Swim Gost) 35:64

3. Jakub Przybylski (Delfinek Kutno) 37:80

4. Borys Borkowski (Swim Gost) 38:55

5. Bartosz Walczak (Swim Gost) 39:05

6. Adam Krupski (Swim Gost) 42:57

7. Filip Żółtowski (Pływak Płock) 46:77

8. Wiktor Przybylski (SP 5 Gostynin) 49:17

9. Grzegorz Motylewski (Pływak Płock) 49:78

10. Miłosz Parzychowski (Pływak Płock) 50:48

11. Mikołaj Śmiałkowski (Swim Gost) 1:01:93

12. Adam Twardowski (SP Lucień) 1:05:42

13. Jan Redełkiewicz (SP 5 Gostynin) 1:19:62

Dziewczęta – rocznik 2010:

1. Blanka Gens (Delfinek Kutno) 33:25

2. Iga Kowalik (Delfinek Kutno) 33:45

3. Michalina Kosmalska (SP 1 Gostynin) 36:54

4. Maja Wybrańska (Delfinek Kutno) 49:78

Chłopcy – rocznik 2010

1. Michał Marciniak (Pływak Płock) 32:63

2. Mikołaj Rynkiewicz (Pływak Płock) 37:62

3. Adam Zdziarski (Pływak Płock) 38:77

4. Jakub Rędzikowski (Swim Gost) 43:78

5. Hubert Tyszkiewicz (Swim Gost) 47:93

6. Adam Piętka (SP 5 Gostynin) 50:92

7. Filip Syska (Swim Gost) 52:30

Dziewczęta – rocznik 2009

1. Amelia Kukuła (Pływak Płock) 34:60

2. Julia Kryska (SP 3 Gostynin) 34:86

3. Amelia Sobiecka (Delfinek Kutno) 37:05

Chłopcy – rocznik 2009

1. Miłosz Fafiński (SP 3 Gostynin) 31:57

2. Łukasz Suwała (Swim Gost) 35:25

3. Kacper Łagodziński (Pływak Płock) 36:61

Dziewczęta – rocznik 2008

1. Nikola Zgórzyńska (Delfinek Kutno) 34:49

Chłopcy – rocznik 2008

1. Adam Mazurek (Delfinek Kutno) 28:50

2. Szymon Orłowski (Pływak Płock) 33:55

Dziewczęta – rocznik 2007

1. Natalia Ratajczyk (Delfinek Kutno) 38:31

Chłopcy – rocznik 2007

1. Piotr Kubiak (Delfinek Kutno) 30:35

2. Paweł Smolczewski (Pływak Płock) 31:12

Open – kobiety (1992-2006)

1. Nela Boratowska (Gostynin) 39:25

2. Amelia Biziewska (Pływak Płock) 39:84

Open – mężczyźni (1992-2006)

1. Karol Murach (LO Gostynin) 28:62

2. Krystian Szubski (LO Gostynin) 30:35

3. Albert Smyczyński (LO Gostynin) 35:97

Open – kobiety (1992 i st.)

1. Aleksandra Brudnicka (Gostynin) 42:89

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf/ Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie