Popularny: 4100 odsłonInformacje22 sierpnia 2018, 19:28,

Billboardy "PiS wziął miliony, a wszystko drożeje" już w Gostyninie


Zgadzacie się z ich treścią?

Wraz z rozpoczęciem kampanii wyborczej na ulicach Polskich miast pojawiło się blisko 2 tysiące banerów i billboardów z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego. Obok zdjęcia prezesa Prawa i Sprawiedliwości na banerach widnieją hasła: "PiS wziął miliony i chce być bezkarny", "PiS wziął miliony, a ludzi nie stać na leki", "PiS wziął miliony, a tanich mieszkań nie ma".Jeden z takich billboardów pojawił się również w Gostyninie. Na znajdującym się przy ul. Kościuszki billboardzie widnieje hasło: PiS wziął miliony, a wszystko drożeje".

Akcja jest częścią kampanii wyborczej - informuje Koalicja Obywatelska Platforma Obywatelska - Nowoczesna. "Rząd powinien się rozliczyć z tego, co obiecał ludziom przed wyborami" - twierdzi rzecznik PO Jan Grabiec. "PiS bardzo wiele naobiecywał Polakom, a zadbał tylko o siebie" - dodaje.

Zdaniem Marka Sowy z Nowoczesnej rząd Prawa i Sprawiedliwości wprowadził kilkanaście nowych podatków. "Pod innymi nazwami, jak opłata emisyjna, opłata za prąd, opłata za wodę wprowadzają dodatkowe obciążenia dla Polaków, które są liczone tak naprawdę w setkach złotych na każdego Polaka co miesiąc. To są ogromne obciążenia" - powiedział TVN24.pl Sowa.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Marian Jankowski, 29 sierpnia 2018
Trochę nie wypada w pisowskim Gostyninie wywieszać takie banery. Co na to pan burmistrz (celowo z małych liter)?
Zmiana, 23 sierpnia 2018
Brawo, brawo, brawo!
anty pis, 23 sierpnia 2018
ostatnimi czasy za te same zakupy w stoisku mięsnym zapłaciłem prawie 8 zł więcej
Dodaj ogłoszenie