Będzie lustro przy skrzyżowaniu ul. Stodólnej i Dmowskiego
Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Agnieszka Korajczyk-Szyperska dopytywała Starostę Gostynińskiego o decyzję w sprawie montażu lustra przy skrzyżowaniu ul. Dmowskiego i Stodólnej, o które kilka miesięcy temu wnioskowali radni miejscy IdG i o które podczas spotkania 7 maja w czasie posiedzenia Komisji ds. Organizacji Ruchu apelowała radna Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska. Jest pozytywna decyzja, a zadanie ma zostać zrealizowane do 21 lipca.
autor/źródło: ralf
Tematy:
Inicjatywa dla Gostynina
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
Dodaj pierwszy komentarz