1000 odsłon Informacje 25 czerwca 2015, 22:27,

Będzie lustro przy skrzyżowaniu ul. Stodólnej i Dmowskiego

Podczas dzisiejszej sesji Rady Powiatu Agnieszka Korajczyk-Szyperska dopytywała Starostę Gostynińskiego o decyzję w sprawie montażu lustra przy skrzyżowaniu ul. Dmowskiego i Stodólnej, o które kilka miesięcy temu wnioskowali radni miejscy IdG i o które podczas spotkania 7 maja w czasie posiedzenia Komisji ds. Organizacji Ruchu apelowała radna Małgorzata Rędzikowska-Mystkowska. Jest pozytywna decyzja, a zadanie ma zostać zrealizowane do 21 lipca.

autor/źródło: ralf

Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie