Popularny: 1400 odsłonInformacje9 sierpnia 2019, 09:49,

Będzie dużo śmiechu z wybrańców narodu - POLITYKA wkrótce w kinie


Udostępnij 43
Ukazał się zwiastun kontrowersyjnego filmu Patryka Vegi

Premiera najnowszego filmu Patryka Vega pt. "POLITYKA" zaplanowana jest na 4 września br. Czy film zostanie wyświetlony w gostynińskim kinie Siemowit? Czy podobnie jak pozostałe filmy tego reżysera, będzie cieszył się wśród widzów zajmując miejsce w czołówce oglądalności?"POLITYKA" to film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

W sieci pojawił się już zwiastun zwiastun najnowszej produkcji Vegi.

Film od samego początku budzi dużo kontrowersji. W lipcu złożeniem pozwów przeciw reżyserowi grozili Bartłomiej Misiewicz oraz Antoni Macierewicz.

Zwiastun filmu Patryka Vegi został entuzjastycznie przyjęty przez użytkowników portali społecznościowych. Większość z nich wyraża chęć obejrzenia najnowszej produkcji reżysera. Część z nich obawia się jednak, aby produkcja nie została zablokowana w kinach, jak to miało miejsce z głośnym filmem Wojciecha Smarzowskiego "Kler.".

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Chyży ruj, 13 sierpnia 2019
"nikt" ty to pewnie z pisu jesteś i nie w smak ci pokaz tego filmu. Dobrze będzie zobaczyć jak co niektórym celebrytom tvp1 i tv trwam słoma z butów wystaje.
nikt, 10 sierpnia 2019
Jeśli film będzie taki cały jak pokazany zwiastun,to szkoda czasu i pieniędzy

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie