Popularny: 1300 odsłonInformacje9 sierpnia, 09:49,

Będzie dużo śmiechu z wybrańców narodu - POLITYKA wkrótce w kinie

Będzie dużo śmiechu z wybrańców narodu - POLITYKA wkrótce w kinie

Premiera najnowszego filmu Patryka Vega pt. "POLITYKA" zaplanowana jest na 4 września br. Czy film zostanie wyświetlony w gostynińskim kinie Siemowit? Czy podobnie jak pozostałe filmy tego reżysera, będzie cieszył się wśród widzów zajmując miejsce w czołówce oglądalności?

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 43
Ukazał się zwiastun kontrowersyjnego filmu Patryka Vegi


"POLITYKA" to film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

W sieci pojawił się już zwiastun zwiastun najnowszej produkcji Vegi.

Film od samego początku budzi dużo kontrowersji. W lipcu złożeniem pozwów przeciw reżyserowi grozili Bartłomiej Misiewicz oraz Antoni Macierewicz.

Zwiastun filmu Patryka Vegi został entuzjastycznie przyjęty przez użytkowników portali społecznościowych. Większość z nich wyraża chęć obejrzenia najnowszej produkcji reżysera. Część z nich obawia się jednak, aby produkcja nie została zablokowana w kinach, jak to miało miejsce z głośnym filmem Wojciecha Smarzowskiego "Kler.".

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Chyży ruj, 13 sierpnia
"nikt" ty to pewnie z pisu jesteś i nie w smak ci pokaz tego filmu. Dobrze będzie zobaczyć jak co niektórym celebrytom tvp1 i tv trwam słoma z butów wystaje.
nikt, 10 sierpnia
Jeśli film będzie taki cały jak pokazany zwiastun,to szkoda czasu i pieniędzy
Popularny: 1600 odsłonInformacje8 sierpnia, 11:45,

Łebskie wakacje. Obóz sportowy FEA Gostynin

Za nami czwarta edycja obozu sportowego. Zgrupowanie młodych piłkarzy UKS Football Education Academy odbyło się w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Nowęcin koło Łeby.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij 31
Trenowali, zwiedzali, ale znaleźliśmy także czas na rozrywkę

Zajęcia sportowe odbywały się przepięknych okolicznościach. W takiej scenerii nawet krople potu nie były powodem do zaprzestania wysiłku. Spokojnie możemy przyznać, że bryza morska zapewniała odpowiednią termoregulację podczas intensywnych treningów w słoneczne dni. Nic dziwnego, że po skończonym treningu , wszyscy w mgnieniu oka wskakiwali do wody.

Przez cały obóz trenowaliśmy na maksymalnych obrotach. Każda grupa odbyła 12 jednostek treningowych, poza tym wiele godzin spędziliśmy grając w piłkę na boiskach trawiastych, Orlikach i w piłkę plażową. Rozegraliśmy dwa mecze sparingowe z zaprzyjaźnionym klubem Victorią Szadek.

Jednym z najbardziej wyczerpujących treningów był 8 kilometrowy spacer brzegiem morza, zwiedzanie wydm oraz wędrówka w Słowińskim Parku Narodowym. W sumie pokonaliśmy 12 kilometrów! Dostarczyliśmy wiele jodu do organizmu, to dla zdrowia oraz przenieśliśmy się na chwilę w świat pustyni a to uczta dla ducha.

Trenowaliśmy i zwiedzaliśmy, ale także znaleźliśmy czas na rozrywkę.

Niesamowitych atrakcji doświadczyliśmy w Parku Dinozaurów w Nowęcinie. Czekały na nas: wodne zjeżdżalnie (zjazd na pontonie, w ubraniach), zamek strachu, bajlandia (zwiedzanie trójwymiarowego świata bajek). Eurobungee, liczne dmuchawce dla dzieci, Diabelski Młyn (wysoki na 27 metrów), Gabinet Magicznych Luster, minigolf (największe pole w Polsce – 18 dołków, powierzchnia 10 000m2), Mini Zoo dla dzieci, galeria skamielin i minerałów, pojazdy wodne dla dzieci, Pojazdy Flinstonów, Wioska indiańska, strzelanie z wiatrówki i z łuku, małpi gaj, kopalnia złota, przejazd pojazdem Hobbita

Na obozie codziennie działo się coś nowego. Wielką frajdą dla młodych piłkarzy były morskie kąpiele pod okiem ratowników, zabawy i gra w piłkę plażową. Była obozowa dyskoteka, ognisko , ścianka wspinaczkowa , pływalnia , ale piłka towarzyszyła nam nieustannie .
Ośrodek Janina w Nowęcinie to raj dla młodych piłkarzy!

autor/źródło: FEA Gostynin

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie