900 odsłonInformacje4 kwietnia, 22:19,

Afera Zjednoczonej Prawicy. Luksusowa łazienka za 100 tys. zł w gabinecie dyrektora Lasów Państwowych

Afera Zjednoczonej Prawicy. Luksusowa łazienka za 100 tys. zł w gabinecie dyrektora Lasów Państwowych [VIDEO]


W czwartek, 4 kwietnia, Paulina Hennig-Kloska, minister klimatu i środowiska, złożyła wizytę w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile. Dyrekcją tą do stycznia kierował Bartosz Bazela, który był szeroko omawiany w mediach ogólnopolskich ze względu na swoją rozrzutność - czytamy w Business Insiderze.“Gazeta Wyborcza” informowała, że wydano 770 tys. zł na pięciogodzinną uroczystość z okazji 45-lecia istnienia Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile. Dodatkowo, doniesienia mówiły o prywatnej łazience przy gabinecie dyrektora, której koszt wyniósł prawie 100 tys. zł.

"Oto oryginalny wierzchołek góry absurdów w Lasach Państwowych za rządów PiS" – skomentowała minister Hennig-Kloska na portalu X. Podkreśliła, że dodatkowa łazienka jest zakamuflowana i posiada strefę relaksu, podczas gdy zwykła znajduje się zaledwie 5 metrów dalej.

Na nagraniu widać, że wejście do łazienki jest ukryte za trzema flagami: Lasów Państwowych, Polski i Unii Europejskiej. Drzwi skutecznie wtapiają się w ścianę, a po ich otwarciu ukazuje się grafitowa kanapa i przestronna kabina prysznicowa.

"Ktoś ma pomysł, po co byłemu dyrektorowi takie luksusy?" – pyta minister Hennig-Kloska.

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie