Popularny: 900 odsłonOgłoszeniaDam PracęSprzedam

Pracownik Biurowy

Treść ogłoszenia:
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kutnie Łukasz Sobczyk poszukuje osoby do pracy w kancelarii komorniczej na stanowisku Pracownik Biurowy.

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

– rejestracja spraw
– obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, praca na sprawach
– zakładanie akt egzekucyjnych
– skanowanie dokumentów

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem drogą mailową na adres: kutno.sobczyk@komornik.pl

W aplikacji należy umieścić i podpisać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zastrzegamy, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi osobami.Więcej informacji na stronie: http://www.komornik-kutno.pl/Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kancelarii Komorniczej nr 4 w Kutnie Komornik Łukasz Sobczyk ul. Zduńska 9/4, 99-300 Kutno (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kutno.sobczyk@komornik.pl

cena: http://www.komornik-kutno.pl/

Dodane przez: Komornik Sądowy Łukasz Sobczyk, 4 stycznia 2022
ID ogłoszenia: 177505, oglądano: 946 razy
Dodaj ogłoszenie