Popularny: 500 odsłonOgłoszeniaDam PracęSprzedam

Firma z Gostynina zatrudni pracownika

Treść ogłoszenia:
MTBS w Gostyninie Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko : Specjalisty d/s inwestycji.
Zakres obowiązków :
1. Prowadzenie i koordynacja prac inwestycyjnych,
remontowych związanych z kompletowaniem i
weryfikowaniem dokumentacji technicznej
(projektowo-kosztorysowej)
2. Nadzór nad procesem procedur administracyjnych
związanymi z pozwoleniami i zgłoszeniami,
3. Nadzór nad procesem urzędowego uzgadniania
dokumentacji, kontakty z Wykonawcami prac,
4. Przygotowywanie dokumentów (m.in. zapytania
ofertowe, dokumentacja przetargowa, umowy,
protokoły, zgłoszenia, zlecenia, pozwolenia,
wyceny).
5. Nadzór nad prawidłowością realizacji umów o
roboty budowalne i świadczenia usług nadzoru
inwestorskiego i autorskiego w zakresie
prowadzonych projektów.
6. Prowadzenie ksiąg obiektów nieruchomości
własnych i czuwanie nad realizacją zaleceń
pokontrolnych.
7. Sporządzanie kosztorysów w programie Norma.

Wymagania :
1. Wykształcenie wyższe/średnie – kierunek
budownictwo.
2. Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na
samodzielnych stanowiskach w branży budowlanej.
3. Uprawnienia budowlane w zakresie wykonawczym
do sprawowania samodzielnych funkcji
technicznych w budownictwie.
4. Znajomość aktualnie obowiązujących przepisów w
zakresie prawa budowlanego, własności lokali,
technologii wykonywania robót i materiałów.
budowlanych.
5. Umiejętność czytania/analizy dokumentacji
technicznej.
6. Umiejętność obsługi komputera, w szczególności
pakietu Microsoft Office, Norma.
7. Prawo jazdy kat. B.
8. Samodzielność w działaniu oraz umiejętność
prowadzenia skutecznych negocjacji.
9. Inicjatywa i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy :
1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
2. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego
doświadczenia i umiejętności.
3. Możliwości rozwoju zawodowego.

Wymiar zatrudnienia : pełen etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Miejsce wykonywania pracy: Gostynin

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny

Aplikacje prosimy przesłać na adres e-mail : mtbs@mtbsgostynin.pl

Dodane przez: kadry, 9 lipca
ID ogłoszenia: 202087, oglądano: 501 razy
Dodaj ogłoszenie