Popularny: 2300 odsłonInformacje9 listopada 2016, 11:27,

Stypendium dla Weroniki Alicji Justyńskiej

Wczoraj w budynku Urzędu Miasta stypendium otrzymała Weronika Alicja Justyńska, która nie była obecna na wręczeniu stypendiów podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 27 października br.
Weronika uczęszczała do Gimnazjum nr 1 w Gostyninie, które ukończyła z bardzo wysoką średnią: 5,83. Zajęła I miejsce w Grze Miejskiej – "Śladami bohaterów powieści Kamienie na szaniec". Jest także zwyciężczynią i laureatem Interdyscyplinarnego Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości" dla uczniów gimnazjum 2015/2016.

Obecnie jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku.

Weronika aktywnie uczestniczy w życiu szkoły. Rozwija swoje zainteresowania ponad program nauczania, zajmując wysokie miejsca w wielu konkursach.

Uczennica otrzymała 2.500,00 zł stypendium za szczególne osiągnięcia w nauce.

autor/źródło: UM Gostynin / ralf / foto: UM Gostynin
Tematy:stypendium

Napisz komentarz

Komentarze

Renata, 10 listopada 2016
Gratulacje i słowa uznania za bardzo dobre wyniki w nauce. Nagroda w pełni zasłużona. Ciężka praca została nagrodzona. Wszyscy mają jednakowe szanse by dobrze się uczyć ,nie wszyscy te szanse wykorzystują.
kla, 9 listopada 2016
Boże, znowu wydawanie pieniędzy.
Popularny: 2700 odsłonInformacje9 listopada 2016, 10:45,

Volvo potrąciło staruszkę na pasach

Volvo potrąciło staruszkę na pasach

Wczoraj na ulicy Wojska Polskiego (tuż przy Domu Nauczyciela) doszło do wypadku drogowego w którym ucierpiała starsza kobieta.Około godziny 18.20 prowadzący autem Volvo 72-letni mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa 65-letniej kobiecie, która przechodziła w tym czasie przez „pasy” w wyniku czego doszło do potrącenia. Kobieta z urazem nogi została przetransportowana do szpitala.

Kierowca jak i poszkodowana są mieszkańcami Gostynina.

autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Renata, 10 listopada 2016
Widziałam jak kierowca potrącił kobietę na pasach ,przy przedszkolu nr 2.Pani była ubrana na czerwono, miała zielone światło ,był dzień godz 14. /kierowca zagadany. O godz 9 /30 kierowca potrącił dwie panie na pasach przy Medicusie. ( letni ,słoneczny poranek) ,nie światła wam trzeba ,ale koncentracji i dobrego wzroku.
strazak, 9 listopada 2016
powiny byc doswietlone przejscia dla pieszych w miejscach duzego natezenia ruchu bo jest katastrofa. i dwrzewa w skrajni na ulicy wojska polskiego bo dzis wracajac z cwieczen woz bojowy ledwo mija sie z ciezarowka , przydaloby sie cos z tym zrobic !

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie