Popularny: 700 odsłonInformacje10 sierpnia 2019, 09:35,

Sprawdzamy wartość energetyczną aceroli. Sprawdź ile ma kalorii

Sprawdzamy wartość energetyczną aceroli. Sprawdź ile ma kalorii

Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Sprawdziliśmy kaloryczność aceroli. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w aceroli pochodzą w 5% z białka, 88% z węglowodanów i 8% z tłuszczy.Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma acerola, ile waży acerola lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w aceroli, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Acerola fruit - calories, nutrition and weight)

Acerola - kalorie i wartości odżywcze

Acerola zawiera 32 kcal na 100g.

Odpowiada to ok. 1% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera 100g owoców aceroli można porównać do kalorii, które zawiera np. 0.5 jabłka, 1.5 łyżeczki cukru.

Aby spalić taką ilość kalorii potrzebujesz na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 5 minut, pływać przez 4 minuty lub biegać przez 3 minuty.

Czy acerola tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Zawartość kalorii w aceroli plasuje się na najniższym poziomie wśród wszystkich produktów z kategorii owoców. Spożywanie aceroli wydaje się być dobrym wyborem dla osób na diecie. Trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród owoców.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w aceroli?

Owoce aceroli zawierają 0.4 g białka na 100g.

Ile węglowodanów jest w owocach aceroli?

Owoce aceroli zawierają 7.69 g węglowodanów na 100g.

Ile waży acerola?

Jesteśmy w trakcie ważenia aceroli. Zajrzyj do nas za kilka dni. Do tego czasu będziemy posługiwać się wartościami przyjętymi dla 100g aceroli.

Ile błonnika jest w owocach aceroli?

Owoce aceroli zawierają w sobie 1.1 g błonnika na 100g.
100g owoców aceroli zawiera ok. 1.1 g błonnika. Odpowiada to ok. 4% dziennego zapotrzebowania dla dorosłego człowieka. ?

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie