Artykuł partnerskiPopularny: 500 odsłon12 września, 14:14,

Prezent na rocznicę ślubu dla dwojga. Top 12 propozycji

Prezent na rocznicę ślubu dla dwojga. Top 12 propozycji

Pomysłów na ciekawe prezenty na rocznice ślubu jest wiele

Prezent na rocznicę ślubu to jedna z tych rzeczy, o których warto pamiętać. Warto też na jego przygotowanie wygospodarować sobie nic więcej czasu – zacząć odpowiednio wcześniej. Nie zawsze jednak jest to możliwe, gdyż – jak uczy doświadczenie – o nawet najważniejszych datach po prostu zdarza się zapomnieć albo przypomnieć sobie o nich w ostatniej chwili. Na szczęście mimo to nic straconego.


Jaki wybrać prezent rocznicowy, kiedy wydaje się, że na zakup czegoś ciekawszego zdecydowanie brakuje już czasu i trzeba posiłkować się wycieczką do najbliższego supermarketu?

Czy można – nawet na ostatnią chwilę – stworzyć coś lepszego, co żadnym względem nie będzie przypominało o pośpiechu, w jakim było przygotowywane?

Okazuje się, że… tak. Wystarczy w tym celu zdecydować się na prezent personalizowany, czyli taki, który ozdobić można własnymi napisami lub w niektórych przypadkach również zdjęciami. Nie będzie to więc prezent całkowicie uniwersalny. Z drugiej strony jednak nie będzie to też przedmiot stworzony od początku do końca na indywidualne zamówienie, a dzięki temu nie będzie konieczności przedłużającego się oczekiwania na jego wyprodukowanie.

Wygląda więc na to, że jest to kompromis doskonały… co nie oznacza bynajmniej, że na zakup prezentu personalizowanego warto zdecydować się wyłącznie wówczas gdy brakuje czasu na zakup czegoś innego. Personalizowane upominki sprawdzają się zawsze. Pozostaje więc tylko wybrać ten idealnie dopasowany do okazji.

Jaki prezent na rocznicę ślubu wybrać

Pomysłów na ciekawe prezenty na rocznice ślubu jest oczywiście wiele. Jednym z nich są polskie miody w skrzynce PREZENT ROCZNICOWY DLA RODZICÓW. To zestaw, na który składają się dwa wyjątkowe miody, a całość zamknięta jest w pięknym drewnianym opakowaniu. Wieko pudełka ozdobić można samodzielnie wybranym grawerem – np. rocznicową dedykacją. Smakowite komplet na pewno przypadnie do gustu obdarowanym.

Równie ciekawą, a do tego bardzo zabawną propozycję stanowić będzie komplet poduszek personalizowanych z bawełny MĄDRALE. To idealny wybór dla wszystkich osób obdarzonych poczuciem humoru i choć odrobiną dystansu do samego siebie. Połączenie przyjemnego z pożytecznym, dekoracyjnego z praktycznym – a do tego wszystkiego jeszcze osobisty podpis z imieniem, by nie było najmniejszych wątpliwości, do kogo należy konkretna poduszka.

To oczywiście wcale nie koniec pomysłów. Jaki jeszcze prezent na rocznicę ślubu wziąć pod uwagę?

1. Emaliowane kubki z nadrukiem

2. Grawerowana deska do krojenia i serwowania

3. Komplet kieliszków do wina z grawerem

4. Okolicznościowa kartka w rozmiarze XXL

5. Leżaki ze spersonalizowanymi oparciami

6. Pamiątkowy album fotograficzny

7. Dekoracja kartonowa z własnego zdjęcia

8. Grawerowany stojak na wino z dedykacją

9. Efektowna drewniana patera z grawerem

10. Komplet ręczników łazienkowych z inicjałami

Pomysł na rocznicę – inny niż wszystkie

Jak powinna wyglądać rocznica doskonała? Prawdopodobnie każdy ma na ten temat swoje własne zdanie. Jak to więc możliwe, że zazwyczaj kończy się na identycznym scenariuszu? Przecież nigdzie nie jest powiedziane, że rocznicę ślubu trzeba uczcić wyłącznie kolacją w restauracji. Jest tak wiele innych, bardzo interesujących propozycji. Podobnie więc jak nie warto ograniczać się do zwykłego, uniwersalnego prezentu, nie warto też poprzestawać na utartym schemacie. Na kolację w restauracji można wybrać się zawsze – ale kolacja w restauracji w dniu rocznicy na pewno nie będzie stanowiła niespodzianki (choć nie znaczy to, że sama w sobie musi być czymś złym, w końcu są osoby, które za niespodziankami nie przepadają).

Jeżeli więc zależy ci na tym, żeby najbliższa rocznica była wyjątkowa, zaplanuj coś innego niż zwykle, a już dziś zajrzyj na Crazyshop.pl i wybierz oryginalny prezent na rocznicę ślubu!

autor/źródło: crazyshop.pl

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie