900 odsłonInformacje15 maja 2023, 15:01,

Kontrola prędkości w Gostyninie, efekt: srogi mandat i zabrane prawko

Kontrola prędkości w Gostyninie, efekt: srogi mandat i zabrane prawko
Źródło foto: archiwum redakcji


W minioną sobotę (13.05) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyninie prowadzili kontrole prędkości na terenie Gostynina. Zatrzymali prawo jazdy kierującemu pojazdem marki Renault w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o 58 km/h.W minioną sobotę (13.05)  około godziny 21:30 na ulicy Płockiej gostynińscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrole prędkości. Mundurowi, w związku ze znacznym przekroczeniem predkości w terenie zabudowanym zatrzymali do kontroli drogowej  29-letniego mieszkańca Gostynina, kierującego pojazdem osobowym marki Renault. Mieszkaniec Gostynina jechał z prędkością 108 km/h w miejscu, w którym jest ograniczenie do 50 km/h.

Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy na 3 miesiące, ukarali mandatem w wysokości 1500 zł za przekroczenie dozwolonej prędkości. Dodatkowo na konto 29-latka wpłynęło 13 punktów karnych. 

Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną wielu wypadków, w których bardzo często uczestnicy ruchu drogowego tracą zdrowie, a nawet życie.

autor/źródło: KPP Gostynin

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie