Popularny: 2100 odsłonInformacje19 czerwca 2015, 17:34,

Inauguracja kina plenerowego

Na dziedzińcu gostynińskiego zamku blisko 200 osób uczestniczyło wczoraj w pierwszym seansie kina plenerowego. Organizatorami wydarzenia byli młodzi ludzie biorący udział w 3-miesięcznym szkoleniu pt. Aktywny Mieszkaniec Gostynina prowadzonym w ramach działań Urzędu Miasta Gostynina.

Za swoje zaangażowanie w akcję zostali nagrodzeni upominkami od miasta. Patronat nad kinem objał burmistrz miasta Paweł Kalinowski, partnerem organizacyjnym była Agencja Promocji i Rozwoju ZAMEK.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf


Napisz komentarz

Komentarze

Do bezrobotnego, 23 czerwca 2015
od pracy dawania to jest burmistrz. od kina tez burmistrz. od seansy filmowych na zamku tez burmistrz. inicjatywa z tego co wiem przegłosowuje i daje kase na ulice i ich remont i burmistrz ma to wykonac.
Bezrobotni, 22 czerwca 2015
Może ta inicjatywa jakiś sens ma. Jedno jest pewne - służy lansowaniu się pewnych osób. Żadnego większego pożytku społecznego dopatrzyć się nie można. Istniejące kino stoi niewykorzystane, a organizuje się seanse filmowe w miejscach zupełnie do tego nieprzystosowanych, przy niezbyt sprzyjającej pogodzie. Oczywiście są również podarunki, żeby przyciągnąć społeczeństwo do udziału w tego typu bezsensownych imprezach. Mąci się młodym ludziom w głowach, oferując rozrywkę na koszt miasta zamiast miejsc pracy. Zetknięcie z rzeczywistością po skończeniu edukacji będzie dla nich tym bardziej bolesne - po prostu zasilą szeregi 21,8-procentowej rzeszy bezrobotnych w powiecie. Wówczas nikt i nic im nie pomoże.
Julian, 21 czerwca 2015
To jedna z ciekawszych inicjatyw jakie mieliśmy ostatnio okazję zobaczyć w Gostyninie
Dodaj ogłoszenie