Popularny: 1600 odsłonInformacje25 czerwca 2015, 19:48,

"Daj mi pół litra miłości i działkę rozmowy..."Zryw 11 tysięcy wolnych serc z całej Polski trwał dwa dni i odbywał się 23 i 24 czerwca w Warszawie.Społeczność programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” i jej sympatycy zgromadzili się w sercu Polski, aby wznieść do gwiazd serca wolne od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka, serca piękne i zdrowe, serca silne i pomocne innym, serca, które mogą różnić się od siebie, ale potrafią działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami i przemocą.

Ważną rolę do spełnienia w czasie imprezy miał PaTrol z I LO PUL w Gostyninie. Młodzież, pośród wielu powierzonych im zadań, tworzyła szpaler zabezpieczający wejście i zejście ze sceny honorowych gości, wśród których byli m.in. Minister Spraw Wewnętrznych, Komendanci Policji, Wojewoda Mazowiecki, Kuratorzy Oświaty, Rzecznik Praw Dziecka, aktorzy, muzycy, mistrz olimpijski z Soczi i wielu, wielu innych tzw. VIP-ów.

Ogromne podziękowanie za opiekę nad młodzieżą uczniowie i dyrekcja szkoły składa na ręce nadkom. Zbigniewa Bartosiaka (dowódca PaTrolu), mł. asp. Pawła Łuczaka (z-ca dowódcy), asp. Krzysztofa Olszara i st. post. Aleksandra Praduna.
 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: I LO PUL
Tematy:I LO PUL

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie